Login / Reģistrēties
Grozs:
0.00 €
LatviskiAKCIJAS/ JAUNUMI!

RAŽOTĀJI

INFORMĀCIJA KLIENTIEM

LĪZINGS

KONTAKTI


Preču salīdzināšana
!!! VIDES LABIEKĀRTOŠANAI
APKUREI
APDARES MATERIĀLI
APGAISMOJUMS
BRUĢIS. ĶIEĢEĻI. PĀRSEDZES
BŪVĶĪMIJA, KRĀSAS
Aizsarglīdzekļi kokam (17)
GRUNTIS
EKOFLEKS (13)
ESKARO (12)
VINCENTS Polyline (4)
citi (1)
Hidroizolācija (11)
KRĀSAS
LAKAS
Līmes (10)
Piedevas būvjavām un betonam (10)
Sāls (3)
Saunai (3)
Virsmas apstrādes materiāli (7)
DURVIS
DROŠĪBAI
GRĪDAI
INSTRUMENTI. ELEKTRO
INSTRUMENTI. PNEIMO
INSTRUMENTI. ROKAS
JUMTU LOGI, PALODZES,..
JUMTU MATERIĀLI
KĀPNES, LŪKAS
KOKMATERIĀLI, PLĀTNES
LEŅĶI, STIPRINĀJUMI
MĒRINSTRUMENTI
PLĒVES, TENTI
SAIMNIECĪBAI
SANTEHNIKA
SAUSIE MAISĪJUMI, ŠPAKTELES
SPECAPĢĒRBS
TEHNIKA
TEHNIKA. DĀRZAM
TEHNIKA. UZKOPŠANAS
ŽOGI UN VĀRTI
VENTILĀCIJA

   

PASŪTĪJUMUS PIEŅEMAM 24/7

APSTRĀDĀJAM:

 

1, 2, 3, 4-diena:  9:30-17:30  

5-diena:  9:30-17:00 

6, 7-diena:  brīvdienaID numurs:2102
Kods:GL33-20
Nosaukums:GL33 EKOFLEKS Gruntkrāsa zem dekor. apmetuma ar kvarca graudu 20L (~30kg)
Ražotājs:EKOFLEKS
Preces tips:Gruntis
Svars:20 L
Blīvums:1,45-1,50 gr/cm3
Krāsa:Balta 
Struktūra:
Patēriņš:0,2-0,3 l/m2

Cena:
45.00 Vairāk informācijas
Piederumi
Jautājumi

Stiprina un sagatavo pamatni plānkārtas dekoratīvā apmetuma un struktūrkrāsas uzklā�?anai. Izlīdzina pamatnes uzsūk�?anās spēju un izveido vienmērīgo gai�?o kārtu. Atvieglo un uzlabo apme�?anas darbu kvalitāti.
?
 • Nostiprina pamatņu virsmas
 • Palielina adhēziju pie pamatņu virsmām
 • Augsta līmeņa segtspēja
 • Uzlabo mitrumizturību
 • Tvaikcaurlaidīga
 • Ekoloģiski tīra
Pielieto�?ana
Gruntskrāsa zem dekoratīvā apmetuma ar kvarca graudu (vidējais graudu izmērs ?�� 0,3 mm) Ekofleks GL33 paredzēta ārējo un iek�?ējo pamatņu, sienu un griestu gruntē�?anai. Tiek lietota pirms plānkārtas dekoratīvā apmetuma vai struktūrkrāsas uzklā�?anas uz betona, ķieģeļu, cementa, ģip�?kartona un kokskaidu virsmām. Uzlabo apmetuma slāņa adhēziju pie pamatnes, līdzsvaro pamatņu absorbē�?anas spēju, uzlabo turpmāko pamatņu mitrumizturību. Izturīga pret sārma iedarbību.? Veido kārtu ar vienmērīgu gai�?o toni. Gruntskrāsu var tonēt ar pigmentiem.
?
Lieto�?anas instrukcija
Virsmai jābūt neso�?ai, izturīgai un bez bojājumiem. Atslāņoju�?os slāņus, kuri nav izturīgi pret slodzi ir pilnībā jānoņem mehāniski. Virsmu nožāvēt un attīrīt no putekļiem un netīrumiem, kuri samazina adhēziju un iesūk�?anās spējas (tauki, eļļa, vasks, bitums utt.). Bioloģiskās korozijas gadījumā virsmas bioloģiskos veidojumus vai mikroorganismus nepiecie�?ams noņemt ar metāla birsti un apstrādāt ar antibakteriālo līdzekli Ekofleks GL29 atbilsto�?i instrukcijai. Nav pieļaujama produkta uzklā�?ana sasalu�?ām virsmām! Pirms lieto�?anas Ekofleks GL33 ir nepiecie�?ams kārtīgi samaisīt. Uzklāt uz virsmas ar otu vai rullīti. Stipri iesūco�?ai virsmai grunti var uzklāt divās kārtās. Turpmākos darbus veikt tikai pēc produkta pilnīgas nožū�?anas. Instrumentus nomazgāt ar ūdeni uzreiz pēc darbu veik�?anas. Nožuvu�?os grunts pilienus var notīrīt ar organisku �?ķīdinātāju.
?
Lieto�?anas un glabā�?anas nosacījumi
Darbus veikt pie pamatņu temperatūras no +50?? līdz +350??. Glabāt oriģinālajā iepakojumā, telpā ar pastāvīgu temperatūru no +50?? līdz +350??. Transportējot pasargāt no sasal�?anas. Derīguma termiņ�? - 12 mēne�?i no izgatavo�?anas datuma, kas norādīts uz iepakojuma.
?
Utilizācijas instrukcija
Materiālu nedrīkst noskalot kanalizācija un pieļaut tā nokļū�?anu notekūdeņos. ? Plastmasas iepakojumu ieteicams utilizēt speciālos plastmasai paredzētos konteineros,. Pēc izžū�?anas materiāla atlikumus var utilizēt kā celtniecības atkritumus vai sakaltu�?as krāsas, arī kā saimniecības atkritumus.
?
Dro�?ības noteikumi

Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Gadījumā, ja produkts ir nokļuvis acīs, nekavējoties izskalot acis ar lielu daudzumu ūdens un griezties pie ārsta pēc medicīniskās palīdzības.

?

 

 

Tehniskie dati
?
Sastāvs:
�?dens polimēra dispersija,? modificējo�?ās piedevas,
minerālie piepildītāji
Blīvums:
1,45 - 1,50 gr/cm3
pH:
8,5 ?�� 9,8
Krāsa:? ? ?
Balta
Pamatnes un gaisa temperatūra:
no +50?? līdz +350??
Nožū�?anas laiks:
no 3 līdz 6 stundām
Patēriņ�?:? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
no 0,2 līdz 0,3 l/m2 atkarībā no virsmas porainības
Derīguma termiņ�?:
12 mēne�?i
Iepakojums:?
10L; 20L
Sertificēts Latvijā

« Pie preču saraksta
« Pie preču saraksta

 


Lūdzam ievērot

 • Cenas norādītas euro ar PVN 21%
 • Uzņēmumiem PVN maksātājiem, norēķinoties par pirkumu ar pārskaitījumu, preces, kas atbilst Reversā PVN likuma kritērijiem Rēķinā tiek norādītas ar PVN 0%. Šādas preces ir: kokmateriāli - virpoti un mizoti mieti garāki par 1m, telekomunikāciju stabi, būvmateriāli, elektroinstrumenti, ventilācijas aprīkojums, apkures iekārtas, metālmateriāli, u.c.
 • Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās ir iespējamas ražotāju noteiktās izmaiņas.
 • Konkrētos jautājumos par precēm varat sazināties ar mums.
 • Slinkums likt preces grozā un pildīt pasūtījuma formu? Vienkārši atsūtiet mums e-pastu ar vēlamo preču sarakstu un jūsu rekvizītiem un mēs ar jums sazināsimies.
 

 

Ražotājs:
Preces tips:


Cena:
- €Ceno.lv
Meklē preces Latvijas interneta veikalosLatvijas Reitingi
Top

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku.

X