Login / Reģistrēties
Grozs:
0.00 €
LatviskiAKCIJAS/ JAUNUMI!

RAŽOTĀJI

E-VEIKALA NOTEIKUMI

PREČU PASŪTĪŠANA

LĪZINGS

KONTAKTI


!!! VIDES LABIEKĀRTOŠANAI
APKUREI
APDARES MATERIĀLI
APGAISMOJUMS
BRUĢIS. ĶIEĢEĻI. PĀRSEDZES
BŪVĶĪMIJA, KRĀSAS
DURVIS
DROŠĪBAI
GRĪDAI
INSTRUMENTI. ELEKTRO
INSTRUMENTI. PNEIMO
INSTRUMENTI. ROKAS
JUMTU LOGI, PALODZES,..
JUMTU MATERIĀLI
KĀPNES, LŪKAS
KOKMATERIĀLI, PLĀTNES
LEŅĶI, STIPRINĀJUMI
MĒRINSTRUMENTI
PLĒVES, TENTI
SAIMNIECĪBAI
SANTEHNIKA
SAUSIE MAISĪJUMI, ŠPAKTELES
SPECAPĢĒRBS
TEHNIKA
TEHNIKA. DĀRZAM
TEHNIKA. UZKOPŠANAS
ŽOGI UN VĀRTI
VENTILĀCIJA

   

PASŪTĪJUMUS PIEŅEMAM 24/7

APSTRĀDĀJAM:

 

1, 2, 3, 4-diena:  9:30-17:30  

5-diena:  9:30-17:00 

6, 7-diena:  brīvdienaE-VEIKALA NOTEIKUMI

Norēķinu veidi

Pēc pasūtījuma veikšanas e-veikalā un preces pieejamības telefoniska apstiprinājuma, ielogojoties sadaļā Lietotāju sistēma, spiežot uz attiecīgā pasūtījuma parametra Rēķins lauka Drukāt, jūs izdrukājat rēķinu vai arī, sazinoties ar mūsu darbiniekiem, vienojaties par rēķina izsūtīšanu uz e-pastu vai faksu.

 

Trauslo preču (durvis, duškabīnes u.c) piegādei ārpus Rīgas tiek piemērota apdrošināšanas prēmija 10€.

 

Standarta pasūtījuma apmaksas norēķins - bankas pārskaitījums.

 

Pasūtījuma iegādei tiek izsniegts avansa rēķins, kuru apmaksājot, esat preci pasūtījis.Mēs piegādājam/izsniedzam preces tikai pēc pilnīgas avansa rēķina apmaksas. Avansa rēķinu piedāvājam nosūtīt pa e-pastu. Pasūtījumi tiek izsniegti ar pavadzīmi.

 

 

Skaidrā naudā - apmaksa pieejama tikai pēc vienošanās un summām līdz 500€.

 

Norēķinu katres - neapkalpojam.

 

Līzings - preču iegādei kredītā iesakām izvēlēties vēlamo no profesionālo kredītsniedzēju iestāžu piedāvājuma.. Šeit daži populārākie..

 

Preču piegāde

Pasūtījuma piegādes maksa tiek norādīta katram pasūtījumam individuāli. Pasūtījumu piegādes maksu varat aplūkot ielogojoties sadaļā Lietotāju sistēma aktivizējot interesējošā pasūtījuma sadaļas Rēķins lauku Drukāt.

 

Mūsu kurjers piegādās Jums pasūtījumu līdz norādītajai adresei norādītajā/atrunātajā laikā.

 

Mazgabarīta pasūtījumus iespējams saņemt arī mūsu birojā, Ganību Dambī 21K, šai gadījumā par piegādi nebūs jāmaksā. Smagos un lielgabarīta pasūtījumus, ja to noliktava ir Rīga arī iespējams izņemt pašiem.

 

 

Garantija

Pircējam saņemot preci, jāpārbauda tās atbilstība un apjoms.
Pavadzīmēs minētās preces ir Buvvide.lv īpašums līdz pilnīgai apmaksas saņemšanai.
Saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumu - "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā", buvvide.lv patur tiesības pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam Jūs sazināties ar mums pa e-pastu, norādot pasūtījuma numuru un datumu, vai pa tālruni 29123476.
Atsakoties no preces, nauda par notikušu piegādi netiek atmaksāta.

 

 

  

Privātpersonu atteikuma tiesības

 1. Jums ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 dienām, sākot no līguma noslēgšanas dienas. Ja termiņa beigas iekrīt valstī “oficiāli” noteiktā brīvdienā, atteikuma tiesības izmantojamas līdz minētā termiņa beigu datumam sekojošajai darba dienai (ieskaitot to).
 2. Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ar nepārprotamu paziņojumu (piemēram, pa pastu nosūtītu vēstuli vai e-pastu) mūs - SIA “BUVVIDE.LV” ir jāinformē par lēmumu atteikties no noslēgtā līguma.
 3. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.


Privātpersonu atteikuma tiesību izmantošanas sekas:

 

 1. Ja jūs atteiksieties no šā līguma, mēs jums atmaksāsim visus no jums saņemtos maksājumus (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids) bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par jūsu lēmumu atteikties no šā līguma.
 2. Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu jūs izmantojāt sākotnējam darījumam, ja vien neesat skaidri paudis piekrišanu to darīt citādi. Jebkurā gadījumā no jums saistībā ar šādu atmaksāšanu netiks iekasēta nekāda maksa.
 3. Ja jūs esat pieprasījis sākt pakalpojumu sniegšanu atteikuma termiņa laikā, jums ir jāapmaksā pakalpojuma sniedzējam samērīga summa, kura attiecībā pret pilnu līguma izpildi ir proporcionāla izpildītajai līguma daļai, līdz brīdim, kad jūs mums paziņojāt par atteikšanos no šā līguma.
 4. 7. SIA “BUVVIDE.LV” var aizturēt atmaksājumu līdz brīdim, kad būs saņemtas preces atpakaļ. Līdz ar to iesakām preci nodot atpakaļ SIA “BUVVIDE.LV” reizē ar paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu. Šādā veidā Jūs ietaupīsiet savu laiku un ātrāk saņemsiet atpakaļ naudu, kas samaksāta par preces iegādi. Lūdzu ņemt vērā, ka SIA “BUVVIDE.LV” nepieņems preces, kas sūtītas pastu, tā kā pieņemšanas brīdī nav iespējams abām pusēm klātesot fiksēt iespējamos preces vizuālos bojājumus, kā arī komplektācijas saturu. Nosūtot preces uz SIA “BUVVIDE.LV” biroju, izmantojot kurjerpastu, Jūs piekrītat SIA “BUVVIDE.LV” vienpusēji konstatētajam preces vizuālajam stāvoklim un komplektācijai uz preces saņemšanas brīdi. Turpmākās pretenzijas par to, ka tas, Jūsuprāt, neatbilst tam, kā nosūtījāt, tiks uzskatītas par nepamatotām, tāpēc rekomendējam preces nodot klātienē, Rīgā, Ganību dambī 21K.
 5. Jums preces jānodod SIA “BUVVIDE.LV” bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad jūs mums paziņojāt savu lēmumu atteikties no šā līguma. Termiņš būs ievērots, ja jūs preces nodosiet atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām.
 6. SIA “BUVVIDE.LV” lūdz patērētājus ievērot nosacījumus, ka prece, kuru vēlaties atgriezt nedrīkst būt lietota. Preci var izmēģināt tikai tiktāl, cik tas nepieciešams, lai iepazītos ar tās tehniskajām īpašībām, preces raksturu un tās darbību tik daudz, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā.
 7. Preces atgriešanas izmaksas jūs sedzat no saviem līdzekļiem.
 8. Jūs esat atbildīgs par preces vērtības samazināšanos, ja prece izmantota citā nolūkā, nevis preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai.
 9. Jūs esat atbildīgs par preces atgriešanu tādā pat komplektācijā kādā tā ir saņemta.

 

Patērētājs privātpersona nevar izmantot atteikuma tiesības:

 

 1. Preces cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikumu tiesību termiņā;
 2. Preces tiek izgatavotas pēc patērētāja norādījumiem vai ir nepārprotami personalizētas;
 3. Prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš;
 4. Patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ, ja ir atvērts šo preču iepakojums un/vai ir bojāta drošības plombe.

 

Privātpersonu atteikuma tiesības


Lietotāju sistēma

E-pasts:
Parole:
»Reģistrēties 
»Aizmirsāt paroli? 

Preču salīdzināšana


Meklē preces Latvijas interneta veikalos

BUVVide facebookBUVVide waze Latvijas Reitingi Check Page Rank